پرسش های متداول

پرسش های مطرح شده و پاسخ داده شده زیر جهت سهولت کار با سایت ابزار محسن و شناخت روند کاری ماست:

 

1- آیا برای خرید از فروشگاه اینترنتی ابزارمحسن حتما باید ثبت نام کنیم ؟
خیر. برای خرید از ما حتما نیاز به عضویت در سایت نمی باشد بدون ثبت نام نیز میتوانید سفارش خود را ثبت کنید ولی در صورتی که تمایل به عضویت در سایت را داشته باشید می توانید از مشاهده سوابق خرید خود و شرکت در نقد و بررسی کالاها همینطور اطلاع از تخفیفات و جدیدترین کالاها و امکانات دیگر بهره مند شوید.

2- نحوه ارسال برای شهرستان ها چگونه میباشد؟
برای اطلاع از نحوه ارسال سفارشات در قسمت پایین سایت در منوی ارسال سفارش و هزینه حمل مراجعه نمایید که به تفکیک توضیح داده شده است.

3- زمان تحویل سفارش چگونه خواهد بود؟
سفارشات پس از پایان ثبت مراحل سفارش همان روز از انبار فروشگاه ابزارمحسن ارسال می گردند. ولی زمان رسیدن کالا به مشتریان گرامی در تهران همان روز میباشد و در شهرستان ها بسته به موقعیت جغرافیایی متغیر خواهد بود.

4-آیا امکان سفارش کالاهای ناموجود و خاص وجود دارد؟
بعضی از کالاها دارای مصارف خاص بوده و در لیست محصولات ما موجود نمی باشد و یا اینکه خط تولید آنها متوقف شده است و در بازار موجود نمی باشد شما میتوانید  تماس گرفته و کالای مورد نیاز خاص خود را سفارش دهید یا اینکه از طریق ایمیل سفارش خود را برای ما ارسال کنید. پس از ارسال و بررسی سفارش با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

5-آیا کالاهای موجود در سایت اصلی و دارای گارانتی میباشند ؟
بله. کلیه کالاهای ارایه شده در ابزارمحسن اصل میباشند و هیچگونه کالای تقلبی در این فروشگاه بفروش نمی رسد. ریز گارانتی کالاها در مشخصات هر کالا آورده شده است کالاها توسط معتبرترین شرکت ها وارد کننده گارانتی شده اند و ابزارمحسن سلامت و اصل بودن کالاها را گارانتی میکند.